Produktbilde Uni Signalskap Safehub Mini 02

Nettstasjonsovervåking med SensorHub Mini.

EL-tjeneste lanserer nye løsninger med Sensorhub Mini fra Safebase

EL-tjeneste fortsetter utviklingen av smarte, effektive løsninger for nettstasjonsovervåking. Vi har nå utviklet to nye versjoner av UNI-signalskap, en versjon for 230V IT og en versjon til 400V TN. Vi har også laget to versjoner av NSO-skinne til de samme nettspenningene, alle ferdig montert med den nye Sensorhub Mini fra Safebase.

Dette betyr at vi nå kan levere nøkkelferdige løsninger som gjør installasjonen raskere, enklere og mer kostnadseffektiv for våre kunder. Sensorhub Mini er en kompakt, men kraftig enhet som muliggjør avansert overvåking og driftssikkerhet i nettet.

I takt med den økende etterspørselen etter smarte løsninger, utvider vi vårt samarbeid med Safebase for å utvikle enda flere innovative produkter. Vårt mål er å tilby markedets mest pålitelige og brukervennlige løsninger, skreddersydd for dagens og morgendagens behov.

https://www.el-tjeneste.no/produkt/signalskap-uni-sig-400-04


P1411254

Vi har laget EPD på UNI-Signalsskap!

Vi har laget EPD på UNI-Signalsskap!
Vi tar bærekraft på alvor! Nå har vi utviklet en EPD (Environmental Product Declaration) for vårt UNI-signalsskap, tilpasset nettstasjonsovervåking for følgende nettyper:
⚡ 230V IT
⚡ 230V TT
⚡ 400V IT
⚡ 400V TN
Hva er en EPD?
En EPD (Environmental Product Declaration) er en tredjepartsverifisert miljødeklarasjon som dokumenterer et produkts miljøpåvirkning gjennom hele livssyklusen – fra råmaterialer og produksjon til bruk og avhending. Dette gir våre kunder og samarbeidspartnere et faktabasert grunnlag for å ta mer bærekraftige valg.
EPD-en er nå publisert på EPD Norge og på våre hjemmesider under de aktuelle produktene!